sofosbuvir-ledipasvir-banner


SOFOSBUVIR & LEDIPASVIR

Stała kombinacja ledipaswiru sofosbuwiru zapewnia skuteczną i dobrze tolerowaną jedną tabletkę raz na dobę do leczenia genotypów 1, 4, 5 i 6 przewlekłego zapalenia wątroby typu C (HCV).

Ten bezpośrednio działający schemat antywirusowy był pierwszym zatwierdzonym przez FDA schematem leczenia bez interferonu i rybawiryny w leczeniu zapalenia wątroby typu C. Ledipaswir-sofosbuwir można stosować bez rybawiryny u większości pacjentów z genotypem 1A, z wyjątkiem pacjentów z marskością i leczeniem.

Ponadto pacjenci nieleczeni, nie czarni i bez marskości mogą kwalifikować się do 8-tygodniowego okresu, który został stwierdzony w badaniach klinicznych i badaniach obserwacyjnych tak długo jak 12 tygodni. Podobnie jak sofosbuwir-welpataswir, inne połączenie inhibitora NS5B-NS5A, wykazano, że jest bezpieczny i skuteczny u pacjentów z niewyrównaną marskością wątroby.Produkty

HEPCINAT LP

MARKA : HEPCINAT LP
SIŁA :400MG & 90MG
NAZWA FIRMY : NATCO
TABLETKI : 28 TABLETKI

RESOF L

MARKA : RESOF L
SIŁA :400MG & 90MG
NAZWA FIRMY : DR.REDDYS
TABLETKI : 28 TABLETKI

LEDVICLEAR

MARKA : LEDVICLEAR
SIŁA :400MG & 90MG
NAZWA FIRMY : ABBOTT
TABLETKI : 28 TABLETKI

HEPCVIR L

MARKA :HEPCVIR L
SIŁA :400MG & 90MG
NAZWA FIRMY : CIPLA
TABLETKI : 28 TABLETKI

LEDIFOS

MARKA :LEDIFOS
SIŁA :400MG & 90MG
NAZWA FIRMY :HETERO
TABLETKI : 84 TABLETKI

MYHEP LVIR

MARKA :MYHEP LVIR
SIŁA :400MG & 90MG
NAZWA FIRMY : MYLAN
TABLETKI : 28 TABLETKI

LEDIHEP

MARKA : LEDIHEP
SIŁA :400MG & 90MG
NAZWA FIRMY : ZYDUS
TABLETKI : 28 TABLETKI

RECEPTA

millionhealthpharmaceuticals.store, w pełni licencjonowana i regulowana medycyna apteczna, podejmuje wszelkie środki ostrożności, aby ściśle przestrzegać praw i przepisów ustanowionych w zakresie wydawania leków na receptę. Składając zamówienie na leki na receptę, potwierdzasz i akceptujesz następujące warunki dotyczące zakupu leków na receptę.

millionhealthpharmaceuticals.store nie wyda żadnych leków na receptę bez ważnej recepty od licencjonowanego lekarza.

Jeśli zamawiasz leki na receptę, niniejszym potwierdzasz, że wyślesz nam zeskanowaną kopię Twojej ważnej recepty (e-mail), faksem, Whatsapp lub pocztą, a ta recepta zostanie następnie poddana kontroli i zatwierdzenie przez naszych wykwalifikowanych farmaceutów.

Informacje o leku dostarczone w milionach produktów farmaceutycznych są dostępne wyłącznie w celach informacyjnych, a niniejsza strona internetowa nie jest przeznaczona do diagnozowania, leczenia lub porady medycznej. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne skutki lub szkody wyrządzone w wyniku polegania na informacjach na Witrynie.

millionhealthpharmaceuticals.store wymaga od użytkownika lub klienta lub opiekuna potwierdzenia, że ​​jest całkowicie świadomy wskazań, działań niepożądanych, interakcji z lekami, skutków pominiętej dawki lub przedawkowania leków, które zamawia od nas. Konieczne jest zasięgnięcie profesjonalnej porady od swojego lekarza przed zakupem lub spożyciem jakiegokolwiek leku z milionów produktów farmaceutycznych.

W milionach aptek farmaceutycznych, Opiekun może zamówić leki na receptę w twoim imieniu.

Skontaktuj się z nami

Portion 'A' First Floor,
Old No. 131, New No. 50,
Pedariyar Koil Street,
Seven Wells, Chennai - 600001.
Tamilnadu,India

millionhealthpharmaceuticals@gmail.com

+91-9940472902

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękuję Ci!

ZRZECZENIE SIĘ

Informacje te nie powinny być używane w celu podjęcia decyzji o przyjęciu tego produktu lub jakiegokolwiek innego leku. Tylko dostawca opieki zdrowotnej ma wiedzę i przeszkolenie, aby zdecydować, które leki są odpowiednie dla konkretnego pacjenta. Ta informacja nie promuje żadnego leku jako bezpiecznego, skutecznego lub zatwierdzonego do leczenia jakiegokolwiek pacjenta lub stanu zdrowia. To tylko krótkie podsumowanie ogólnych informacji o tym produkcie. NIE zawiera wszystkich informacji o możliwych zastosowaniach, wskazówkach, ostrzeżeniach, środkach ostrożności, interakcjach, szkodliwych skutkach lub zagrożeniach, które mogą mieć zastosowanie w przypadku tego produktu. Ta informacja nie stanowi szczególnej porady medycznej i nie zastępuje informacji otrzymywanych od dostawcy opieki zdrowotnej. Musisz porozmawiać z lekarzem, aby uzyskać pełne informacje o ryzyku i korzyściach związanych z używaniem tego produktu.