Tafero

TAFERO

MARKA :TAFERO
SIŁA :25MG
NAZWA FIRMY : HETERO
TABLETKI : 30 TABLETKI

Opis


Tafero 25mg Hetero Co to jest Tafero 25mg? Tafero 25mg Tablet służy do kontroli zakażenia HBV i HIV. Nowy lek został wprowadzony do leczenia wirusowego zapalenia wątroby typu B i zakażenia wirusem HIV. Tenofowir Alafenamid Fumaran z Hetero. Jak stosować Tafero 25mg? Fumaran tenofowiru w postaci alafenamidu 25 mg to lek badawczy, który jest stosowany w leczeniu zakażeń HIV.

Jest on także badany w leczeniu przewlekłego zakażenia wirusem zapalenia wątroby typu B (HBV). Jak kupić Tafero 25mg Tablet w Indiach? Dotrzyj do nas na WhatsApp, Telagram, QQ, Viber, Linia na ten numer + 91-9940472902. Jesteśmy również dostępni na Skype, Wechat @ millionpharma

Skontaktuj się
Skontaktuj się z nami

Million Health Pharmaceuticals

Portion 'A' First Floor,
Old No. 131, New No. 50,
Pedariyar Koil Street,
Seven Wells, Chennai - 600001.
Tamilnadu,India

Phone: +91-9940472902

Email:millionhealthpharmaceuticals@gmail.com

Połącz się z naszymi profilami społecznościowymi

Szybkie zapytanie

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękuję Ci!

ZRZECZENIE SIĘ


Informacje te nie powinny być używane w celu podjęcia decyzji o przyjęciu tego produktu lub jakiegokolwiek innego leku. Tylko dostawca opieki zdrowotnej ma wiedzę i przeszkolenie, aby zdecydować, które leki są odpowiednie dla konkretnego pacjenta. Ta informacja nie promuje żadnego leku jako bezpiecznego, skutecznego lub zatwierdzonego do leczenia jakiegokolwiek pacjenta lub stanu zdrowia. To tylko krótkie podsumowanie ogólnych informacji o tym produkcie. NIE zawiera wszystkich informacji o możliwych zastosowaniach, wskazówkach, ostrzeżeniach, środkach ostrożności, interakcjach, szkodliwych skutkach lub zagrożeniach, które mogą mieć zastosowanie w przypadku tego produktu. Ta informacja nie stanowi szczególnej porady medycznej i nie zastępuje informacji otrzymywanych od dostawcy opieki zdrowotnej. Musisz porozmawiać z lekarzem, aby uzyskać pełne informacje o ryzyku i korzyściach związanych z używaniem tego produktu.

TENOFOVIR ALAFENAMIDE (TAF)

©Million Health Pharmaceuticals- Wszystkie prawa zastrzeżone

Zaprojektowany przez Apple Infoway