TAFNAT

tafnat-25mg-tablets

TAFNAT

MARKA :TAFNAT
SIŁA :25MG
NAZWA FIRMY: NATCO
TABLETKI : 30 TABLETKI

Opis


Co to jest Tafnat 25mg? Tafnat 25 mg Tablet jest nowym lekiem na zapalenie wątroby typu B i zakażenie HIV AIDS. Tenofowir Alafenamid Fumaran z firmy Natco. Natco uruchomił rodzajowy rodzaj TAF 25mg stosowany w leczeniu wirusowego zapalenia wątroby typu B.

Jak stosować Tafnat 25mg? Tafnat 25 mg jest stosowany w leczeniu zakażenia HIV i przewlekłego wirusowego zapalenia wątroby typu B.

TAF nie należy stosować samodzielnie, ponieważ może to utrudnić leczenie zakażenia wirusem HIV. Tafnat 25 mg (fumaran tenofowiru alfenamidu) Leczenie skojarzone powinno być zawsze stosowane w leczeniu zakażenia wirusem HIV i wirusowego zapalenia wątroby typu B. Jak kupić Tafnat 25 mg Tablet w Indiach? Dotrzyj do nas na WhatsApp, Telagram, QQ, Viber, Linia na ten numer + 91-9940472902. Jesteśmy również dostępni na Skype, Wechat @ millionpharma.

Skontaktuj się
Skontaktuj się z nami

Million Health Pharmaceuticals

Portion 'A' First Floor,
Old No. 131, New No. 50,
Pedariyar Koil Street,
Seven Wells, Chennai - 600001.
Tamilnadu,India

Phone: +91-9940472902

Email:millionhealthpharmaceuticals@gmail.com

Połącz się z naszymi profilami społecznościowymi

Szybkie zapytanie

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękuję Ci!

ZRZECZENIE SIĘ


Informacje te nie powinny być używane w celu podjęcia decyzji o przyjęciu tego produktu lub jakiegokolwiek innego leku. Tylko dostawca opieki zdrowotnej ma wiedzę i przeszkolenie, aby zdecydować, które leki są odpowiednie dla konkretnego pacjenta. Ta informacja nie promuje żadnego leku jako bezpiecznego, skutecznego lub zatwierdzonego do leczenia jakiegokolwiek pacjenta lub stanu zdrowia. To tylko krótkie podsumowanie ogólnych informacji o tym produkcie. NIE zawiera wszystkich informacji o możliwych zastosowaniach, wskazówkach, ostrzeżeniach, środkach ostrożności, interakcjach, szkodliwych skutkach lub zagrożeniach, które mogą mieć zastosowanie w przypadku tego produktu. Ta informacja nie stanowi szczególnej porady medycznej i nie zastępuje informacji otrzymywanych od dostawcy opieki zdrowotnej. Musisz porozmawiać z lekarzem, aby uzyskać pełne informacje o ryzyku i korzyściach związanych z używaniem tego produktu.

TENOFOVIR ALAFENAMIDE (TAF)

©Million Health Pharmaceuticals- Wszystkie prawa zastrzeżone

Zaprojektowany przez Apple Infoway